Vestuvinis šokis

Tikrai nebūsime nuobodūs ir banalūs sakydami, jog vestuvės – ypatinga gyvenimo akimirka ir kad ją paversime dar ypatingesne (na, tai juk aišku SAVAIME!). Žinome, kad šokti (vienokiu ar kitokiu būdu) šią dieną teks visiems (deja:), tad raginame Jus nedelsti, griebti telefoną ir kuo skubiau registruotis į INDIVIDUALIAS ŠOKIŲ PAMOKAS! Mes tiesiog norime, kad Jūs:

  • Priblokštumėte artimuosius!

  • Nustebintumėte pačius save!

  • Linksmai praleistumėte laiką besiruošiant vestuvėms!

  • Išmoktumėte naujo!

Mes norime, kad tai būtų Jūsų dovana SAU!
 

Manote, kad tradicinis vestuvis valsas – pernelyg nuobodu ar netinkama Jūsų charakteriui? Tokiu atveju taip pat turime išeitį: paruošti ne klasikinį valsą, o netikėtą, nuotaikingą, jumoristinį šokį! Pašėlusį rokenrolą? Aistringą salsą? Nuotaikingą disko?!.. Juksvarbiausia, kad šokis atspindėtų JUS: Jūsų charakterius, elgesį, laisvalaikį, pomėgius.

Mes, savo ruožtu, PAŽADAME:

  1. Puikią, profesionalią ir išradingą trenerę;

  2. Erdvią ir jaukią šokių salę Jūsų tobulėjimui;

  3. Patogų Jums treniruočių grafiką!

sandra.jpg

Sandra Saikauskaitė

Uždeganti seksualaus šokio pamoka merginoms

Toms, kurios nori smagiai pašėlti, atsipalaiduoti ir pajusti tikrojo mergvakario dvasią, mūsų studija siūlo nepakartojamą ~1val trukmės seksualią šokio pamoką, kurioje išmoksite viliojimo subtilybių šokių aikštelėje. Sužinosite, kaip sužavėti nepažįstamąjį ar pritrenkti savo mylimąjį gundančiu šokiu! Pamoka skirta 1-25 asmenims ir tai ypač geras būdas kartu su draugėmis ugningai pradėti šventę. Vakarėlį užbaigs šampanas, kava, arbata…