Bachata Pulse Vilnius

Bachata Instruktoriai: Julian ir Carmen Motty ir Gretė Nerijus ir Giedrė Eimantas ir Laura
Registration is Closed
Bachata Pulse Vilnius

Vieta ir laikas

2020-02-21 19:00 – 2020-02-23 03:00
Miesto šokis, Kalvarijų gatvė 125, Vilnius, Lithuania

Apie renginį

 

 

Tvarkaraštis:

Vasario 21 - 2 pamokos 19:00 - 21:00
Vasario 22 - 5 pamokos 11:00 - 13:00, 14:00 - 16:00 ir 21:30 - 22:30
Vasario 22 - 22:30 - 03:00 Vakarėlis!
Netrukus paskelbsime ir grafiką su tiksliomis pamokomis :)

Kainos:
Full Pass (visos pamokos ir vakarėlis):
40 Eur (iki vasario)
45 Eur (vasarį)
Vienos pamokos kaina: 10 Eur
Kaina už vakarėlį su pamoka prieš jį: 10 Eur
Vakarėlio kaina: 5 Eur

Privaloma išankstinė registracija: https://forms.gle/VzbzGk3axRwQsQ6KA

Bilietus galite įsigyti studijoje City Dance mokant grynais, arba bankiniu pavedimu:
EIMANTAS RUDYS
LT457300010097801824 (SwedBank)

Kyla klausimų? Norite pasitarti? Mielai Jums atsakysime, susisiekite: +37060926725, bachata.le@gmail.com, https://www.facebook.com/LauraEimantasBachata/

Mokytojai:

Ispanų “bachateros” Julian ir Carmen šoka jau virš dešimtmečio, yra Korkes ir Judith sertifikuoti Sensual Bachata instruktoriai. Pora išvystė ir savo stilių, kuriame mėgsta apjungti “Traditional”, “Modern” ir “Sensual” Bachata stilius. Julian ir Carmen vedė pamokas ir savo pasirodymų numerius pristatė daugelyje didelių ir mažesnių festivalių: Lions Bachatea, Bachata Connection, Valencia Salsa Congress, Love Bachata festival, Be Fit and Sensual, Sensual Week, Barcelona Sensual ir kt. Julian kurį laiką, studijavo ir gyveno Kaune, todėl nebijokite su juo pasisveikinti ir lietuviškai.

Motty yra vienas geriausiai atpažįstamų veidų Bachata scenoje, jis - daugkartinis prestižinių Bachata varžybų laureatas (Bachata Stars, Bachata Masters, Latin Dance Cup ir kt.). Motty profesionalus Latino šokių sokėjas ir mokytojas taip pat sveikatos bei kūno formavimo instruktorius iš Izraelio. Gretė - profesionali šokėja iš Lietuvos, kuri visada siekia aukštumų tobulindama ne vien Bachata įgūdžius, tačiau ir kitus šokių stilius, kaip Baletas, Sportiniai Šokiai, Salsa ir kiti. Kartu pora žinoma dėl savo intelektualaus ir subalansuoto, išskirtinio Bachata Sensual stiliaus, kuriuo jie dalinasi keliaudami po įvairius festivalius.

Giedrė ir Nerijus – nuolatos į savo tobulėjimą investuojantys mokytojai. Giedrė šoka jau 15 metų. Daugiau nei prieš 8 metus jos gyvenime atsirado Bachata ir meilė šiam šokiui tebesitęsia iki šiol. Šiai dienai ji sertifikuota Bachata Sensual trenerė, visai neseniai jau antrą kartą grįžusi iš Barselonos su Bachata Sensual pradininkų Korke ir Judith diplomu. Giedrei ir Nerijui Bachata – tai ne tik žingsneliai, bet ir jų aistra, hobis, savirealizacija ir nauji potyriai. Todėl jie nekantrauja visomis žiniomis ir patirtimi pasidalinti su Jumis.

Eimantas ir Laura drauge šoka 7 metus, yra sertifikuoti Korke ir Judith Bachata Sensual insrtuktoriai, bei Bachata Sensual ProClub nariai. Pora savo žinias nuolat gilina įvairiuose festivaliuose (Ispanija, Kipras, Vokietija, Lenkija...) ir mielai dalyvauja vietinėse bei tarptautinėse varžybose, ne retai tapdami jų nugalėtojais ar prizininkais (Salsa International, Bachateur, Bachata Stars... ). Savo pamokose Eimantas ir Laura skiria daug dėmesio taisyklingam technikų atlikimui, kontaktui su pratneriu ir sugebėjimui šokti su įvairiais partneriais, žinoma, nepamiršdami gerai praleisti laiko!