Salsa Cubana # 1

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 18:30 

Pamokos trukmė: 1 valanda

Lygis: pradedančiųjų

Pamokos vyksta du kartus per savaitę

Tai pirmoji pažintis su  kubietiška salsa (šokiai poromis) ir rueda (kubietišks salsos šokimo būdas ratu drauge su kitais šokėjais). Neįpareigojantys, nuotaikingi, uždegantys šokiai, puikiai pritaikomi įvairiose gyvenimo situacijose ir įvairiose vietose. :) Šiek tiek pramokę, bent kartą per mėnesį visi lekiame į klubą patikrinti savo įgūdžių! Treniruotės metu yra keičiamasi poromis tam, kad išmoktumėme geriau pajusti ar valdyti skirtingus partnerius. 

sandra.jpg

Sandra Saikauskaitė

Salsa Cubana # 2

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį 19:30 

Pamokos trukmė: 1 valanda

Lygis: 6-18 mėnesių šokių patirtis

Pamokos vyksta du kartus per savaitę

 

Visiems, kurie jau žino, kas yra Dile Que No, Enchufla, Sombrero, Vacila ir pan., bet supranta, kad jų tikrai negana! Narpliojam rankas dar stipriau, šokam tiek poroje, tiek po vieną (lavindami footwork’ą, kūno judesius ir pan.) tam, kad būtumėm šauniausi salseros Lietuvoje. Šis lygis skirtas šokėjams, turintiems 6-18 mėn salsos šokių patirtį.

sandra.jpg

Sandra Saikauskaitė

„Salsa Cubana # 3“ šviečia ir bendradarbiauja

Pamokos trukmė: 1 val.

Lygis: daugiau kaip 18 mėn. šokių patirtis

Pamokos vyksta vieną kartą savaitėje

Šios šokių pamokos skirtos pažengusiems šokėjams, norintiems laisvai jaustis šokant tiek poroje, tiek po vieną. Shines (solo kombinacijos) - puiki galimybė tobulinti savo individualius kubietiškos salsos šokimo įgūdžius, lavinti kūno valdymą bei pėdų darbą. Tikrai neišvengsite afro-cuban, reggaeton, timbos elementų ir mokysitės juos integruoti į šokį! 

Na, o šokant poromis laukia dar daugiau įvairių kombinacijų, vedimo technikos tobulimo bei naujų stilistinių detalių, pagrįstų kubietiška rumba bei afro-cuban judesiu.

agne3.jpg

Agnė Saikauskaitė

Salsa Cubana # 3 Muzikalumo choreografija

Kiekvieną ketvirtadienį 20:30 

Pamokos trukmė: 1 val.

Lygis: pažengusiųjų

Pamokos vyksta vieną kartą savaitėje

Pamoka skirta pažengusio lygio šokėjams, nebijantiems iššūkių. Net jeigu pradžioj pasirodytų ypatingai sudėtinga suderinti šokio judesius su muzikos ritmu ir melodija, atminkite - tai svarbiausia, ką vėliau ar anksčiau privalo išmokti kiekvienas salsos šokėjas!

Muzikalumo šokių pamokų metu gausite detalias žinias ir supratimą apie salsos muziką, lavinsite įgūdžius, padedančius tinkamai suderinti šokio judesį su muzikos diktuojamu tempu, instrumentais ir nuotaika, išmoksite interpretuoti ir mėgautis šokiu. Pamokose teks šokti ir po vieną, ir poromis.  

sandra.jpg

Sandra Saikauskaitė